1 den 12 e 12 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Solar paketler ve ayrıntılarını yukarıda görebilirsiniz. Size en uygun fiyatlar karşılığında sunduğumuz solar paketlerimizle bedava elektrik üretebileceksiniz. Solar paketlerimizle evinizde, hobi bahçenizde, işletmenizde, karavan,tekne ve benzeri kullanımlarınızda kesin çözüm sunuyoruz.Her solar paketin üzerine tıklayarak paketin nelerden oluştuğunu ve neler çalıştırdığını görebilirsiniz.

Solar Paket Montajı

Ürünlerin montajını yapmamızı isterseniz sizi en yakın bayimize yönlendirebilir veya doğrudan kurulumu profesyonel ekibimizin yapması için teklif de verebiliriz. Dilerseniz kurulumu kendiniz de bölgenizden bir elektrikçiye yaptırabilirsiniz. Böyle bir durumda telefon üzerinden sınırsız teknik destek vermeye hazırız.

Solar Paketler Hakkında Hesap Bilgisi

Solar paketlerimizde stok durumuna göre monokristalin veya polikrstalin güneş paneli tercih edilir. Solar paketlerde ana bileşenleri ve elektrik üretimini etkilemeyecek şekilde ufak değişiklikler yapılabilir. Solar paketlerin hesaplamaları yapılırken güneşlenme saatleri Türkiye ortalaması temel alınarak hesaplanmıştır ve yıllık ortalama değerlerdir. Kış aylarında ortalamanın altına düşmekte ve yaz aylarında ortalamanın üstüne çıkmaktadır. Çalıştırılacak cihazlar A, A+ veya A++ enerji sınıfı olmalıdır.

Destek veya Bilgi

Tercih yapmak için desteğe ihtiyacınız varsa veya daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayınız: 0312 988 0223.

Solar Paketler Ve Özellikleri Nedir?

Günümüzde hemen hemen herkesin onlarca gideri var. Bu giderlerin çoğu günlük hayatımız için önemli sayılabilecek ihtiyaçlarken, en önemlilerinden biri ise hiç kuşkusuz ki elektriktir. Fakat gittikçe gelişen teknolojiyle birlikte artık sadece elektrik tüketimi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda elektrik de üretebiliyoruz. Solar sistemler aracılığıyla rahatlıkla elektrik üretebilir, elektrik ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz. İşte Solarcim.com’dan rahatlıkla edinebileceğiniz solar paketler ve özellikleri.

Solar sistemler, güneş enerjisinin elektriğe dönüştürülmesini sağlayan ve bunu ek bir maliyet olmadan gerçekleştiren sistemlerdir. Evinizin güneş gören bir bölgesine kurup rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistemler, güneş enerjilerini güneş paneliyle tutar ve daha sonra sistemdeki diğer aygıtlar aracılığıyla biriktirmeye başlar. Biriken güneş enerjisi, evdeki elektrik sisteminde kullanılmaya uygun değildir, dolayısıyla inverter aracılığıyla evde kullanılabilecek hale gelir ve evdeki tüm elektrik sistemini hiçbir ücret ödemeden solar sistem aracılığıyla kullanabilirsiniz. Solarcim.com’dan edinebileceğimiz solar paketler ile tüm elektrik kullanımınızı güneş enerjisi sistemleri sayesinde ücretsiz hale getirmeniz mümkün durumdadır.

Solar Paketler İçinde Ne Bulunur?

Solar paketler içerik olarak da gayet zengin durumdadır. Güneş paneli, akü, invertör, şarj kontol cihazı, solar kablo, konnektör seti, branş konnektör ve montaj sistemi gibi solar sistemlerin bulundurması gereken tüm bileşenler, solar hazır paketinin içinde bulunmaktadır. Web sitemiz üzerinden elde edeceğiniz solar hazır paketleri, monte edilmemiş bileşenler olarak size ulaşmaktadır. Bu bileşenleri siz kendiniz evinize kurup kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemizin size ulaştıracağı yetkili servis ile de kurulumu sağlayabilirsiniz. Bu aşamada web sitemiz size kurulum hizmeti için piyasadaki en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır. Tüm bunların haricinde satış sonrası teknik destek ile de solar paket satın alan kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Evlerine solar sistem kurmak isteyenlerin akıllarındaki en büyük soru ise hiç kuşkusuz ki portatif güneş paneli fiyatları ve solar sistem fiyatları olarak şekillenmiş durumda. Solar sistemlerin ve solar paketlerin fiyatları sistemde kullanılan aygıtların kapasitesine ve markalarına göre değişmektedir. Bununla birlikte solar sistemler, kullanım alanlarına göre çeşitli büyüklüklerde olabilir. Dolayısıyla bu faktör de solar paketlerin fiyatlarına yön vermektedir. Solar sistemleri ev için kullanılabilecek küçük kapasite, daha büyük alanlarda kullanılabilecek orta kapasite ve iş yerleri gibi büyük hacimli alanlarda kullanılabilecek yüksek kapasite şeklinde kategorilere ayırmak mümkündür. Küçük kapasite paketler 1500 – 4500 TL arası, orta kapasite paketler 6000 – 10,000 TL arası, büyük paketler ise 15,000 – 40,000 TL arası fiyat bantlarına sahiptirler.


Solar Paketlerin Bir Diğer Adı: Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjisi sistemleri olarak da adlandırılan solar paketler Solarcim.com tarafından yüzlerce kez uygulanmıştır. Sistemlerimiz ilk olarak 5 yıl önce tasarlanıp zaman içerisinde yüzlerce müşterilerimizin kullanım deneyimlerinden verdikleri tavsiyelerle sürekli olarak güncellenmiştir. Gelinen noktada her türlü ihtiyaç için farklı ve kendini kanıtlamış paket tasarımları ortaya çıkmıştır. Listede yazan ürünlerden farklı ürünler kullanmak isterseniz, Güneş enerjisi sistemleri satın almadan önce, bizi 0312 988 0223 numaramızdan arayarak satış uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bütün sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız!

Güneş enerjisi sistemleri en çok nerede kullanılır?

Bu sayfada gördüğünüz bütün güneş enerji sistemleri akülü sistemlerdir. Özellikle şebeke bağlantısının olmadığı veya olsa da elektrik kesintilerinden mağdur olmak istemediğiniz durumlarda tercih edilir. Hobi bahçeleri, çoban evi, bağ evi, prefebarik evler veya konteynerler, tekneler ve besi damları güneş enerjisi sistemlerinin kullanım alanlarına sıklıkla rastlanan örneklerdir. Sulama amaçlı güneş enerjisi sistemi kullanmak isterseniz size Tarımsal Sulama paketlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.