BİZ KİMİZ?

Solarcim.com Türkiye'de güneş ve rüzgar enerjisi alanında satış, kurulum ve hizmet anlamında trendleri belirleyen, 2014 yılından bu yana Türkiye'nin her bir noktasına panel kurmuş, referans anlamında bir numara olan  genç ve tecrübeli bir ekibin bir araya gelerek kurduğu bir şirkettir. Türkiye'nin enerji geleceğini inşa eden Solarcim.com denenmiş, en kaliteli  ürünleri satmakta ve bunların ülkemizin her noktasına kurulumunu gerçekleştirmektedir. Ayrıca mevcut santrallerin bakım, onarım ve tüm işlerini üstlenmektedir. 

     


Urla'da susuz kalan ağaçlarına üzülen çiftçimizin gözyaşlarına hakim olamadığı gün derdine derman olup üzüntüsüne ortak olduğumuz gibi..

Silvan'da bu zamana kadar evinde elektrik olmamış teyzemizin evine elektrik götürdüğümüzde boynumuza sarılıp "Allah razı olsun" diyerek bizimle birlikte mutluluk gözyaşı döktüğü günki gibi..

Ankara'da sokak hayvanları barınağındaki yüzlerce dostlarımızı karanlıktan kurtarıp sevinçle beraber yerlerde yuvarlandığımız gibi..

İşimizi profesyonel bir şekilde en önemlisi de ilk günki, istek ve aşkımızla yapıyoruz.. Doğayı seviyoruz.. Sizin ihtiyacınızı biliyor ve ona uygun sistemler öneriyoruz. Bu yüzden sizden biriyiz, bu yüzden adımız SOLARCIM, bu yüzden "AİLENİZİN SOLARCISI"...